Kurzy

KURZY pre žiakov 9. ročníka základných škôl

Termín: 6. a 8. marca 2018, od 14.45 h do 16.45 h (2 dni)
Miesto: V priestoroch praktického vyučovania elektrotechnických a IT odborov Strednej odbornej školy technickej v Lučenci, na ulici Dukelských hrdinov 2, 4. poschodie.

Ponuka kurzov:

• Sieťové počítačové hry (streamovanie videa, vyhotovenie počítačovej siete pre hry)
  • Štúdiové fotografovanie (fotografovanie v ateliéri, používanie štúdiových svetiel – každý žiak si môže odniesť svoje fotografie)
  • Skladanie počítača z komponentov (rýchlokurz na skladanie PC z komponentov)
  • Vyrezávanie samolepiek, pomocou počítačom riadeného rezacieho zariadenia na farebné samolepiace fólie (vyrezávanie rôznych samolepiek – každý žiak si môže odniesť svoje práce)
  • Klasická fotografia (fotografovanie na film, zväčšenie na papier, vyvolávanie chemickou cestou v tmavej komore – každý žiak si môže odniesť svoje fotografie)
  • 3D modelovanie a tlač (vytvorenie 3D modelov, základy 3D tlače)

Ako sa prihlásiť:
- Každý uchádzač musí mať podpísaný súhlas rodiča (zákonného zástupcu) a musí ho doniesť osobne na prvé stretnutie.
- Prihlásiť sa môžete aj e-mailom na adresu školy: sostech.lc@gmail.com alebo na papierovej prihláške, ktorú odovzdáte na vrátnici Strednej odbornej školy technickej v Lučenci, na ulici Dukelských hrdinov 2 - do 28. februára 2018.