OZNAM

Informácie, kontakt: Ivan Urbančok ZR pre ŠI, tel.č. 0918 588 505

Rozlúčka so žiakmi
Slávnostná rozlúčka končiacich študentov v ŠI.
Biliardový turnaj na ŠI
Biliardový turnaj na ŠI - výsledky
Webstránka ŠI
Začiatkom februára 2010 bola spustená samostatná internetová stránka ŠI pri SOŠt v Lučenci.

Internát

Žiadosť o prijatie do šk. internátu (.doc)

KRITÉRIÁ PRE PRIJÍMANIE ŽIAKOV DO ŠKOLSKÉHO INTERNÁTU (.doc)

Rozhodnutie o výške a spôsobe úhrady čiastočných nákladov za ubytovanie (.doc)

Domov mládeže na Fándlyho ulici, ako predchodca súčasného školského internátu (ŠI) pri SOŠt, Dukelských hrdinov, vznikol v roku 1969. Zastrešoval všetkých dochádzajúcich študentov z blízkeho a vzdialenejšieho okolia, študujúcich na všetkých stredných školách v Lučenci, okrem žiakov učilišťa Pozemných stavieb. Toto výchovné zariadenie s vlastným riaditeľstvom, sekretariátom a hospodárskym úsekom fungovalo pod gesciou KNV Banská Bystrica až do roku 1989. V roku 2003 bol z dôvodu optimalizácie školskej ekonomiky pričlenený k SOU stavebnému Lučenec, v súčasnosti SOŠ-t Lučenec.

Adresa ŠI

Školský internát pri SOŠt Lučenec
Dukelských hrdinov 2
984 01 Lučenec