Odkazy na príbuzné a zaujímavé stránky
 K odborom:

Počítače a Internet - Veľa užitočných informácií o počítačoch a ich komponentoch, multimédiách, operačných systémoch a o Internete.
Počítačové siete - Prehľad, definície, konfigurácia a ukážky zapojenia jednotlivých sietí, WiFi siete, zabezpečenie ochrany.
Základy elektrotechniky - Prehľadná stránka, kde nájdete základné informácie o jednosmernom prúde a elektromagnetickom poli.
Svet elektroniky - Web, ktorý sa venuje slaboprúdovej elektronike a integrovaným obvodom, obsahuje aj schémy zapojení.
Počítačová grafika - Zaujímavé čítanie o počítačovej grafike, obshauje zrozumiteľné definície aj názorné ukažky využitia 2D či 3D grafiky.

Zaujímavé stránky:

E-photo - kvalitný slovenský portál pre amatérskych aj profesionálnych fotografov, recenzie, tipy a triky, fototechnika.
PC REVUE - IT News - Horúce hardwarové novinky z oblasti výpočtovej techniky a mobilných zariadení.
PC Tuning - Pretaktovanie, optimalizácia a zvyšovanie výkonu procesora a ostatných hardwarových komponentov.

Zábava a voľný čas:

Logické hry - Najlepšie logické hry, rozdelené do rôznych kategórií.